Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Или ќе ја грабне шеик или ќе ја затворат, Јелена Карлеуша топлес...

Или ќе ја грабне шеик или ќе ја затворат, Јелена Карлеуша топлес на балкон во сред Дубаи (видео)

реклама:G Natural

И од Дубаи, Јелена Карлеуша успева да ги шокира сите оние кои го следат нејзиниот Инстаграм.

Од нејзиниот одмор во Дубаи секојдневно објавува по некоја провокативна фотка а она што последно може да се види е видеото каде што Јелена им посакува добро утро на следбениците од балкон каде што е топлес….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------