Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Илина стои на раце а Игор Џамбазов ја снима, парот е атракција...

Илина стои на раце а Игор Џамбазов ја снима, парот е атракција каде и да се појави (фото)

реклама:Лето во Банско

Се чини дека љубовта меѓу Игор Џамбазов и Илина Арсова и натаму цвета па парот во секој слободен момент ужива заедно.

Дел од нивните секојдневни моменти често знаат да ги споделат на социјалните мрежи, па така по прославата на 40тиот роденден на Илина и роденденската торта Игор ја сними Илина како стои на раце на една од плажите каде што со сигурност можеме да кажеме дека биле атракција.

Не е потребен коментар дека им е забавно кажуваат и сликите кои ги споделија со фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------