Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Има ли крај на голготата на Бритни Спирс?! Пејачката повторно на суд...

Има ли крај на голготата на Бритни Спирс?! Пејачката повторно на суд против својот татко

реклама:Велигден со Стаф

Откако во јавноста се појавија доверливи документи а тие ги објави Њујорк Тајмс и беа вметнати во документарецот за Бритни Спирс, судот повторно покрена постапка и по инсистирање на одбраната на пејачката Бритни повторно ќе сведочи против својот татко.

Имено да потсетиме дека тој со одлука на судот и експертите цели 13 години имаше право на нејзината кариера и располагаше со нејзините финансии.

По неколку годишно судење и притисок од страна на фановите судот неодамна ја поништи таа одлука и и го даде правото на пејачката сама да одлучува по овие прашања.

Дали татко и Џејми Спирс во новиот случај и новите докази ќе добие казна и ќе одговара за измама останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------