Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Има руско потекло и снегот го обожува, Викторија Лоба ги поздрави фановите...

Има руско потекло и снегот го обожува, Викторија Лоба ги поздрави фановите од Копаоник (фото)

реклама:G Natural

Викторија Лоба реши овој зимски период да го помине на планина и малку да скија заедно со својот сакан. Со оглед на тоа дека има руско потекло со сигурност зимата е омиленото годишно време на пејачката.

Таа со своите фанови на социјалните мрежи сподели неколку фотографии додека е на Копаоник и каде што ужива, а од нив веднаш доби куп лајкови и коментари даго искористи максимално сонцето, воздухот и снегот.

Со оглед на пандемијата и Лоба одамна немала свој настап па очигледно овој одмор супер ќе и дојде да го напушти својот дом во кој како и сите е изолирана со месеци.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------