Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ИНСТАГРАМ ГОРИ: Северина во проѕирна наметка и црн костум за капење ги...

ИНСТАГРАМ ГОРИ: Северина во проѕирна наметка и црн костум за капење ги измести фановите (фото)

реклама:G Natural

Дека ништо неможе да ја спречи да изгледа прекрасно уште еднаш докажа Северина, која и овој пат објави секси фотографија на својот Инстаграм профил.

Пејаката секојдневно ги изненадува фановите со нејзини фотографии од професионални фото сесии но и од нејзиното секојдневие.

Таа овој пат покажа дека без разлика на сите проблеми зрачи со сексапил каде и да се појави, а посебно во овие жешки денови со осхудна облека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------