Home INFO Жешката Рита Ора објави фотка со проѕирен прслук, а нејзината мајка ја...

Жешката Рита Ора објави фотка со проѕирен прслук, а нејзината мајка ја подбра во коментар (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Големата музичка ѕвезда Рита Ора постојано знае да предизвика големо внимание врз себе објавувајки жешки фотографии на кои никој не останува ранодушен.

И овој пат таа на својот Инстаграм ги изненади своите фанови на што доби куп лајкови и коментари, а меѓу нив и од нејзината мајка која што е психијатар и постојано и коментира на нејзините фотографии, најчесто позитивно.

Овој пат на постот на Рита: „Неможам да си го најдам бикинито“,

нејзината мајка и напишала: „Добро е што си ги најде панталоните“

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. ????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------