Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ИНСТАГРАМ ГОРИ: Сораја никогаш пожешка, без долна облека ги шекна фановите (фото)

ИНСТАГРАМ ГОРИ: Сораја никогаш пожешка, без долна облека ги шекна фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Иако не открива ништо за приватниот живот, сепак постојано ги открива своите огромни гради и со тоа го дрма балканот.

И овој пат ги шокираше фановите со секси фотка како што сегогаш тоа го прави па доби куп лајкови и коментри.

Еве како Сораја реши овој пат да ги позира ….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------