Home INFO Ирина Шајк малку како да претера со голотијата, Инстаграм гори од жешки...

Ирина Шајк малку како да претера со голотијата, Инстаграм гори од жешки слики и видеа на манекенката (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Руската манекенка Ирина Шајк со нејзините нови фотки никого не остави рамнодушен, а на нив е толку разголена што дел од коментарите на следбениците се дека малку можеби претерала.

Таа објави серија фотки каде што носи црна маска и проѕирен мрежаст комбинизон кој ги открива и отцерува нејзините атрибути како и видео од времето на „Викторија сикрет“ со градите во преден план.

Дали и н а Ирина и удри пандемијата во глава не е јасно но обожавателите се задоволни…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------