Home INFO Ирина Шајк сепак не е рамногушна на Лејди Гага, бесна на пејачката...

Ирина Шајк сепак не е рамногушна на Лејди Гага, бесна на пејачката ја избриша од Инстаграм

реклама:Лето во Банско

Суште се шпекулира во сите светски таблоиди за наводната врска помеѓу Бредли Купер и Лејди Гага иако тој е во среќен брак со Ирина Шајк.

Овие озборувања започнаа од кога се случи филмот „Ѕвездата е родена“ во кој главните улоги ги глумат Бредли и Гага.

Мегаѕвездите имаа и навистина забележителен и емотивен настап на последните оскари по што приказните за нивната врска се заострија, но секако се ова тие го демантираат.

Иако на самите оскари можевме да забележиме дека Ирина ја гушна Гага сепак според нејзината последна реакција не и е баш сеедно.

Имено како што јавува „The Sun“, Ирина престанала да ја следи Гага на Инстаграм а со тоа и ги потврдува последните гласини.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------