Home INFO Ѕирнете го Инстаграм профилот на вереницата на Дарко Лазиќ

Ѕирнете го Инстаграм профилот на вереницата на Дарко Лазиќ

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот фолк пејач Дарко Лазиќ ова утро стана татко по втор пат, откако неговата вереница МАрина на свет го донесе малиот Алексеј.

Дарко конечно и официјално се разведе од бившата сопруга Ана, со која имаат ќерка, а со вереницата Марина подготвува свадбена веселба.

Погледнете како изгледа Марина!

View this post on Instagram

memories ????????

A post shared by @ gagicmarina on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------