Home INFO Исчезна победничката во “Големиот брат”, полицијата трага по неа

Исчезна победничката во “Големиот брат”, полицијата трага по неа

реклама:Лето во Банско

Маријана Зајферт од Хрватска, поранешна учесничка и победничка во реалното шоу „Големиот брат“ исчезна.

Сопругот на Маријана го пријавил исчезнувањето, а хрватската полиција активно трага по неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------