Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Исцепени тексас панталончиња и задник на мегдан Јелена Карлеуша пак провоцира (фото)

Исцепени тексас панталончиња и задник на мегдан Јелена Карлеуша пак провоцира (фото)

реклама:G Natural

По којзнае кој пат Јелена Карлеуша продолжува да провоцира и да објавува на својот Инстаграм нови секси фотки покажувајки ги атрибутите.

Овој пат таа е пред нејзиното огледало дома во тексас искинати панталончиња и палто со гол задник, доволна причина да испровоцира многу од своите следбеници и фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------