Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Искривен ти е деснит колк во фотошоп“ Јелена Карлеуша скоро гола но...

„Искривен ти е деснит колк во фотошоп“ Јелена Карлеуша скоро гола но хејтерите се фатија за колкот (фото)

реклама:G Natural

Пука од сексипил и во новите фотки кои Јелена Карлеуша ги постираше на својот Инстаграм профил за своите следбеници.

Во минијатурни бикини едвај успеа да ги собере градите и останатите атрибути, но дел од коментарите и не се баш со воодушевување на секси фотките.

Многумина и посочија дека претерува со фотошопирање и дека воошто не им се допаѓа тоа, на што пејачката молчи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------