Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Испотена и секси, Марјана Станојковска мава во вреќа а фановите во транс...

Испотена и секси, Марјана Станојковска мава во вреќа а фановите во транс го гледаат видеото на „рипит“

реклама:G Natural

Нашата позната водителка Марјана Станојковска постојано е активна на Инстаграм и секојдневно објавива фотографии и видеа за своите следбеници.

Покрај нејзините платени објави таа често знае да постира и нешто од нејзините приватни ангажмани и секојдневие, како новата обајава со видео од фитнес центар каде што боксува на вреќа, со што веднаш го привлече вниманието врз себе…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------