Home INFO Без градник и со боксерки Станија мафташе изолирана од балкон (+16 фото)

Без градник и со боксерки Станија мафташе изолирана од балкон (+16 фото)

реклама:G Natural

Голем број од инфлуенсерките и старлетите мака мачат како да дојдат до внимание во изолација, па не бираат средства да направат и смислат некој скандал или објават некоја разголена фотографија од себе за да го привлечат вниманието.

Станија во моментов е изолирана во својот стан во Нови Сад и е една од старлетите кои се активни на социјалните мрежи но и на својот балкон каде што очекуваат да го привлечат вниманието кон себе.

И тоа се случи, ја забележал папарацо и ја фотогрфирал без градник и во боксерки.

Па така оваа фотографија денеска е во сите медиуми на задоволство на нејзините обожаватели.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------