Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Иста како неа, и Цеца шокирана од својата двојничка (видео)

Иста како неа, и Цеца шокирана од својата двојничка (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На социјалните мрежи се појави имитација на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ која ги шокираше сите па сигурно и Цеца со оглед на тоа дека Драгана жената која што ја имитира е скоро па идентична како неа.

Таа преку апликацијата Тик Ток користејки реална аудио снимка од пејачката и со шминка на своето лице изгледа како да е нејзина сестра близначка, до толку идентично што Драгана успеала да ги симне и гестикулациите од Цеца.

Уверете се и сами…

@draganaaaa1

##tiktoksrbija ##tiktokbalkan ##cecaraznatovic

♬ original sound – CECA RAŽNATOVIĆ

@draganaaaa1

😘##tiktoksrbija ##tiktokbalkan ##cecaraznatovic

♬ original sound – DANYELL DIOR

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------