Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Италијанскиот милионер Џанлука направи хаос на вакцина во Србија

Италијанскиот милионер Џанлука направи хаос на вакцина во Србија

реклама:G Natural

Најсекси дедото во светот Џанлука Ваки (53) како што го нарекуваат над 20 милини следбеници на неговите социјални профили вчера пеистигна во Србија за да се вакцинира против ковид.

Тој веднаш го привлече вниманието врз себе со соблекуање на маицата и покажувајки го телото и тетоважите, а на заминување на своето стори се заблагодари на Србија и за прекрасниот прием и третман:

„Отсега натаму, почнувам да го живеам животот во потполност“, рече тој низ смеа на видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------