Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Изгледа божествено, Јована Јоксимовиќ никого не остави рамнодушен (фото)

Изгледа божествено, Јована Јоксимовиќ никого не остави рамнодушен (фото)

реклама:G Natural

Сопругата на пејачот Жељко Јоксимовиќ која што во моментов е водителка на утринската програма на Телевизија К1, инаку телевизијата на нејзиниот маж ги изненади своите следбеници на Инстаграм и објави неколку фотки од нејзината последна фото сесија за еден српски магазин.

Префинета и модерна Јована ги освои сите воздишки на фановите кои не престануваа да ја бомбардираа со убави коментари…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------