Home INFO Излегоа потресните мемоари од Вал Килмер со пикантерии од врската со Анџелина...

Излегоа потресните мемоари од Вал Килмер со пикантерии од врската со Анџелина Џоли

реклама:G Natural

Познатиот актер Вал Килмер (60) со својата нова книга „I’m Your Huckleberry“ веднаш предизвика внимание затоа што во неговите мемоари во голем дел тој зборува за врската со актерката Анџелина Џоли.

Дел од светските медиуми веќе објавуваат дел од нејзината содржина:

– „Ме спаси, ме спаси од инферната ледена самотија… Ме спаси ангелот, најголем од сите – Анџелина…
Кога луѓето ќе ме прашаат каква е таа, секогаш им велам дека е како другите жени и другите ѕвезди, но уште многу повеќе… Анџелина е уште поубава, уште потрагична, уште помагична… Поприземјена од другите…
Дали вредеше? Да. Секогаш вреди да запознаете луѓе кои бараат барем една недела труд за да почнете да ги разбирате“, – напиша Вал во своите мемоари.

Веднаш по нивната врска Џоли го запознала Бред Пит и започнала нова врска со него.

Какви други пикантерии ќе излезат од ова издание очигледно нема долго да чекаме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------