Home INFO „Ѕверката“ се врати со избричена глава, актерот од „Сексот и градот“ ги...

„Ѕверката“ се врати со избричена глава, актерот од „Сексот и градот“ ги изненади фановите (фото)

реклама:G Natural

Актерот Крис Нот кој сите го препознаваме по улогата „Ѕверката“ во серијата „Сексот и градот“ ги изненади сите со фотографија на социјалните мрежи каде што е сликан со избричена глава.

-„Решив да не се занимаам со фризурата за време на карантин“ – напишал тој во коментар на сликата, со која за кратко време собрал 25 000 лајкови.

Меѓу тие кои што му пишаа коментар беше и Сара Џесика Паркер или Кери од серијата, која му напишала:
-„Што чекаше до сега“.

Как изгледа видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------