Home INFO Изненаден пред целата јавност: Богатиот вереник на Лејди Гага се најде во...

Изненаден пред целата јавност: Богатиот вереник на Лејди Гага се најде во небрано (видео)

реклама:Лето во Банско

Мајкл Полански, вереникот на поп пејачката Лејди Гага доживеа малку непријатно, но и симпатично искуство на доделувањето на БАФТА наградите.

Водителката Ребел Вилсон го извади својот златен градник, па дојде во првиот ред во публиката каде беа сместени Гага и Полански.

Ребел одлучи да му го даде градникот на Мајкл, како награда за “најдобар плус еден” на церемонијата.

Гага и Полански официјално ја објавија својата врска во февруари минатата година, а од тогаш се неразделни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------