Home INFO Изолацијата и удри во глава, Јелена Карлеуша ја „сецна“ долгата коса (фото)

Изолацијата и удри во глава, Јелена Карлеуша ја „сецна“ долгата коса (фото)

реклама:Лето во Банско

По паузата од неколку дена со фотографии кои таа ги објавуа на својот Инстаграм Јелена Карлеуша ги изненади фановите со нова фризура.

Таа објави фотографија на која се гледа дека ја скратила косата но сеуште не е познато дали тоа го направила сама или го напуштила карантинот и била на фризер.

После оваа сигурни сме дека ќе има уште куп фотки каде што ќе можеме да видиме како и изгледа нејзиниот нов стајлинг а и дали таа сама го правела.

Пејачката и пред неколку месеци имавме можност да ја видиме со кратка коса во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, за што доби многу позитивни коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------