Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон објави фотографии од роденденот на својот намал...

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон објави фотографии од роденденот на својот намал син

реклама:G Natural

Кралското семејство имаше навистина интересна роденденска прослава.

Имено војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон (38), и принцот Вилијам (37) го прославија вториот роденден на најмалиот син принцот Луис, а неколку фотографии од него објави неговата мајка Кејт која повремено се занимава со сликање а ги објавил магазин близок до семејството.

Погледнете како изгледа малиот принц низ објективот на фотоапаратот од неговата мајка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------