Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прекината корона оргија во Тајланд од туристи од Англија (фото)

Прекината корона оргија во Тајланд од туристи од Англија (фото)

реклама:G Natural

Во средата вечер на островот Пукет со упад на локалната полиција била спречена забава со многу дрога, алкохол и локални проституки од страна на туристи од Англија.

И додека цел свет е во борба со корона вирусот и секаде важи полициски час па и на Тајланд тројцата британски туристи Џорџ Хокинс, Сол Џоунс и Александар МекДонахју решиле да си приредат секси забава во хотелот.

Веднаш била прекината а учесниците приведени.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------