Home INFO Јелена Карлеуша доби подарок рози за Денот на вљубените, еве каде завршија…...

Јелена Карлеуша доби подарок рози за Денот на вљубените, еве каде завршија… /ФОТО/

реклама:G Natural

Неодамна Јелена Карлеуша изјави во јавност дека ништо поврзано со секс скандалот нема да ја направи депримирана, без разлика што и да се зборува во медиумите а е поврзано со Огњен Врањеш.

Имено пејачката за Денот на вљубените на своја адреса доби на подарок црвени рози за кои што сеуште не се изјасни во јавноста од кого и се, а дилемата сеуште постои дали се од Огњен или од нејзиниот сопруг Душко со оглед на тоа дека медиумите и натаму пишуваат дека се во лоши односи.

Еве каде завршија тие, Јелена објави фотографија на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------