Home INFO Порно снимката на Јелена Карлеуша и Огњен сепак ќе биде прикажана

Порно снимката на Јелена Карлеуша и Огњен сепак ќе биде прикажана

реклама:G Natural

Скандалот меѓу босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и пејачката Јелена Карлеуша се чини никако да стивне.

Последните информации кои што српските медиуми ги пренесуваат се поврзани со судењето кое што очигледно сепак ќе се случи.

Босанскиот фудбалер многу се налутил кога дознал дека Карлеуша поднела тужба против него, дека фотографиите и преписките се лажни, па одлучил на суд да го прикаже и нивниотото секс видео.

Фудбалерот бил згрозен од поранешната љубовница која што негирала дека биле во врска и дека сите слики и пораки биле невистинити.

Извор близок до фудбалерот изјавил:
-Во тој порниќ Јелена се покажала се што знае и умее во кревет. Јавноста ќе биде многу изненадена!

Фудбалерот сакал да ангажира и вештак за докажување дека се што тој поседува е од неговиот телефон и дека тој ги добил од Јелена.

Каков ќе биде исходот очигледно ќе дознаеме кога ќе почне судењето…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------