Home INFO Јелена Карлеуша откри тајна: Ова го правел нејзиниот сопруг во младоста!

Јелена Карлеуша откри тајна: Ова го правел нејзиниот сопруг во младоста!

реклама:G Natural

Познатиот фудбалер Душко Тошиќ, уште во тинејџерските години бил фасциниран и заљубен во Јелена Карлеуша.

Ова го потврди пејачката откривајки еден детал од младоста на Душко.

” Знаев дека многу ме сака но многу подоцна дознав дека додека бил тинејџер, целата соба на Душко била излепена со мои постери! Јас сум била негова животна желба! Тоа е една убава приказна која ми ја раскажаа неговите соиграчи. Била јавна тајна дека Душко ме сака и има мои слики по ѕидовите од својата соба” – гордо раскажала Јелена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------