Home INFO Северина се огласи: Ова го направи експресно по објавување на голите фотографии...

Северина се огласи: Ова го направи експресно по објавување на голите фотографии (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

По објавите во медиумите дека на една интернет страна се појавиле нови фотографии од Северина на кои е сосема гола, најпрво се огласи нејзиниот менаџер кој и овојпат тврдеше дека скандалот го предизвикал нејзиниот бивш партнер.

Веднаш по Северина на својот официјален Фејсбук профил напиша дека го откажува концертот кој требаше да го одржи вчера во Германија.

Не е познато дали токму разголените фотографии се причина за откажувањето на концертот, но тимот на пејачката побара разбирање од страна на нејзините фанови.

Многумина сметаат дека токму првиот порно скандал во 2004 година ја лансираше на врвот на музичката индустрија во регионот, но овојпат очигледно разголените фотографии лошо влијаат на нејзината музичка кариера.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------