Home INFO Јелена Карлеуша се пофали со новогодишните декорации од неколку илјади евра /ВИДЕО/

Јелена Карлеуша се пофали со новогодишните декорации од неколку илјади евра /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Во новогодишна еуфорија е и пејачката Јелена Карлеуша која што на својот Инстаграм профил сподели видео со својата украсена новогодишна елка и празничната декорација во нејзиниот дом.

Како што секогаш потенцира и овој пат потрошила неколку илјади евра за новогодишните украси, иако на новогодишната ноќ нема да биде дома.

Оваа година по повеќе годишна пауза од настап за новогодишен дочек, се одлучила да ги прифати двете понуди па така за најлудата ноќ таа ќе ги забавува гостите во хотелот Метропол во Белград а потоа и во клубот Казино.

Ќе биде тоа спектакуларен настап додаде во една прилика таа.

View this post on Instagram

My beauty ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------