Home INFO Меколи Калкин повторно како Кевин, еве како изгледа актерот денес (ВИДЕО)

Меколи Калкин повторно како Кевин, еве како изгледа актерот денес (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Веројатно нема некој кој не го гледал легендарниот празничен филм Сам дома.

Скоро три децении откако е снимен овој филм, актерот Меколи Калкин повторно го врати Кевин.

Станува збор за нова реклама на Гугл, во која Кевин, по 30 години повторно е сам дома, но овој пат има Гугл асистент.

Рекламата стана огромен хит на интернет, а видеото кај многумина побуди неверојатна носталгија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------