Home INFO Кајли Џенер и Јелена Карлеуша со ист стајлинг (ФОТО)

Кајли Џенер и Јелена Карлеуша со ист стајлинг (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Летото е период на навала на разголени фотографии на социјалните мрежи.

Пред извесен период, глобална фама крена фотографијата на милијардерката Кајли Џенер објави фотографија и на себе имаше единствено огромен шешир.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Истиот шешир ја краси и главата на поп дивата Јелена Карлеуша.
Во исто издание, но малку повеќе облечена, Јелена сподели фотографија на социјалните мрежи.

На која подобро и прилега, проценете сами!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------