Home INFO Кајли Џенер во најпровокативно издание до сега (фото)

Кајли Џенер во најпровокативно издание до сега (фото)

реклама:G Natural

Кајли Џенер е позната по својот бескперкорен изглед.

Младата милјардерка на социјалните без проблем ги промовира своите атрибути, а едно нејзино елегантно издание ги остави нејзините фанови со подотворени усти.

Имено, на венчавката на пејачот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин, Џенер блесна во златно, екстремно провокативно издание.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Фустанот кој таа го одбра за оваа пригода, беше толку впчатлив што веруваме дека ја засенил и невестата.

Многу од нејзините следбеници и замерија на младата Кајли за ова провокативно издание, напоменувајки дека кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш за да не ја засениш невестата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------