Home INFO Сладок натрапник: Синчето на водителката “влета” во вестите во живо (ВИДЕО)

Сладок натрапник: Синчето на водителката “влета” во вестите во живо (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Водителката на вести, Кортни Кјуб, известувала за националната безбедност и Пентагон и за воздушните напади на Турција над Сирија, кога оддеднаш во студиото се појавило малечко момче.

Нејзиниот син се појавил во студиото каде се емитуваат вести во живо и се обидел да го одвлече вниманието на мајка му.

„Извинете моето дете е тука“, рекла таа со намевка.

Се чинело дека ја губи контролата,таа успеала да се снајде и да ги заврши вестите до крај.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------