Home INFO Звездата на популарната серија Stranger Things сними нов хорор филм! Фановите се...

Звездата на популарната серија Stranger Things сними нов хорор филм! Фановите се воодушевени!

реклама:Велигден со Стаф

Звездата на популарната серија Stranger Things, Фин Волфард, повторно го привлече вниманието на публиката, со трејлерот за новиот хорор филм The Turning.

Шеснаесетгодишниот актер во филмот глуми сираче кое со својата сестра живее во вила под надзор на новата дадилка. Но тој крие мрачна тајна која полека почнува да се открива.

Премиерата на филмот е закажана на 24 Јануари наредната година, а фановите на хорор филмовите уште сега се воодушевени од глумата на Фин.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------