Home INFO Каде отиде светот?? Сопругата на Канје Вест побизарна и од самиот рапер...

Каде отиде светот?? Сопругата на Канје Вест побизарна и од самиот рапер (фото)

реклама:G Natural

Канје Вест секојдневно ги полни таблоидите со неговите контроверзни постапки, а се чини дека и неговата нова сопруга, Бјанка Цензори, успешно ги следи неговите стапки.

Парот бил во црква во Лос Анџелес, каде се појавиле во невообичаен моден избор.

Канје носел црни хеланки и и црна маичка со кратки ракави а пак Бјанка за оваа прилика одбрала бизарна модна комбинација.

Облечена во црн фустан со огромна јака и проѕирна мрежа над главата, таа го привлече вниманието на јавноста.

Доколку се видат фотографиите на Бјанка пред врската со рапрот, очигледно е дека таа драстично го променила својот изглед по бракот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------