Home INFO Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива /ФОТО/

Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива /ФОТО/

реклама:G Natural

Најмлиот син на фолк ѕвездата Лепа Брена не пропушти да покаже од луксузот и дел од убавините на Тајланд, каде замина на одмор со своето семејство.

Виктор Живоиновиќ на својот Инстаграм профил објави дел од луксузното одмаралиште а за оваа прилика покажа и дека драстично ослабел и успеал да се избори со вишокот килограми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------