Home INFO Каелеуша со дневна карантин доза и ново секси селфи и градите во...

Каелеуша со дневна карантин доза и ново секси селфи и градите во преден план

реклама:G Natural

Не минува ниту еден ден Јелена Карлеуша да не се појави со секси пост на Инстаграм предизвикувајки лавина коментари од нејзините обожаватели и хејтери.

Таа постојано се фотографира во својот дом, најчесто од гардероберот и од спалната соба во различна комбинација и со градите во преден план.

За нејзините обожаватели ова е последното секси селфи од ЈК објавено на социјалните медиуми кое предизвика куп воздишки.

View this post on Instagram

Quarantine glam

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------