Home INFO Синот на Цеца откри со кого таа ја минува изолацијата (фото)

Синот на Цеца откри со кого таа ја минува изолацијата (фото)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и понатаму е сама во изолација бидејки претходно многу патувала и не сакала да го загрози здравјето на своите најблиски.

Таа го поминува времето гледајки филмови и секојдневни работни домашни обврски но и со фановите на социјалните мрежи.

Но она што го откри нејзиниот син Вељко е дека сепак во вилата во Белград на пејачката друштво и правви нивното куче кое што овој период е со неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------