Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Како да носиш џиновски сандали“ фановите на Ана Николиќ шокирани од лошиот...

„Како да носиш џиновски сандали“ фановите на Ана Николиќ шокирани од лошиот фотошоп (фото)

реклама:G Natural

Пејачакта Ана николиќ не престанува да објавува секси фотки по нејзиното драстично ослабување.

Но дека не е се така природно како што таа сака да претстави покажа новата фотка која што Ана ја објави на својот Инстаграм каде што дел од фановите и замерија за невнимание и лош фотошоп со оглед на тоа дека сандалите и ногата и изгледаат џиновски, па еден од коментарите е дека сандалите и изгледаат како да се број 50.

Ана не возврати на оваа констатација но веројатно малку повеќе во иднина ќе обрне внимание што објавува…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------