Home INFO Како и успева да е толку згодна? Погледнете со што се храни...

Како и успева да е толку згодна? Погледнете со што се храни Емина Јаховиќ

реклама:G Natural

Емина Јаховиќ води сметка за исхраната, за здравиот начин на живот и благодарение на тоа изгледа совршено.

Но кога има напорен ден, Емина како и сите други луѓе „потклекнува“ пред нездравата храна и си допушта малку да ужива во неа.
„Вчера работев 22 часа без прекин и одмор. Затоа денес заслужувам брза храна…“

„Толку е добро“- напишала Емина под фотографијата од послужавникот.

емина

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------