Home INFO Срамни работи: Погледнете што прават туристите со восочната фигура на Ники Минаж

Срамни работи: Погледнете што прават туристите со восочната фигура на Ники Минаж

реклама:G Natural

Зошто восочната фигура на Ники Минаж е заштитена со обезбедување во музејот Мадам Тисо во Лас Вегас?

Управата на музејот се одлучи на овој чекор поради многубројните непристојни фотографии кои се правеа со фигурата на раперката.

Ники Минаж е во препознатливата поза од видеото „Anaconda“ односно нејзиниот задник е во прв план.

Ова беше доволна инспирација за посетителите кои правеа фотографии додека го фаќаат или бакнуваат, но имаше и такви кои симулираа секс.

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

Погледнете ги фотографиите.

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

восочната фигура на ники минаж

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------