Home INFO Сара Мејс и Димитар станаа родители!

Сара Мејс и Димитар станаа родители!

реклама:G Natural

Нашата позната пејачка и харфистка Сара Мејс и водителот Димитар Атанасовски станаа родители на своето прво дете.

Имено, утринава Сара на свет ја донесе ќерката, а за тоа веднаш се пофали и на социјалните мрежи.

Ќерката на Сара и Димитар се вика Илина.

„Не се опишува ова“, напиша Сара на својот профил.

Честитки и од тимот на Хит Портал!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------