Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како изгледа Карлеуша пред да си легне?! Пејачката со фотка од спална...

Како изгледа Карлеуша пред да си легне?! Пејачката со фотка од спална (фото)

реклама:G Natural

За оние кои ја следат Јелена Карлеуша и нејзините контраверзни фотографии кои таа ги објавува на својот Инстаграм профил сигурно нема да биде чудна и нејзината нова објава од спалната соба.

Со оглед на тоа дека многу пати Јелена ги шокирала следбениците со своите секси фотки со најразлични комбинации и пози веќе ништо неможе да ве изненади од неа.

Па така реши да ги поздрави фановите и од својата спална соба и тоа во својот кревет.

Ако се прашувате како изгледа Карлеуша пред да си легне видете во продолжение….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------