Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како изгледа кога Цеца Ражнатовиќ излегува со сестрата и дечкото (фото)

Како изгледа кога Цеца Ражнатовиќ излегува со сестрата и дечкото (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Очигледно фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ реши конечно да живее максимално и да ужива во секој нареден ден со новото момче Богдан.

Тие откако се вратиле од Копаоник каде што заедно уживаа на снегот и во природните убавини, решија да не мируваат и да уживаат во рестораните низ Белград.

Една од фотографиите кои Цеца ги објави на својот Инстаграм прфил откри како таа и нејзината сестра Лидија супер се забавуваат во еден ресторан каде што друштво им прави и дечкото на Цеца.

По ова можеме да бидеме сигурни дека целото семејство одлично го прифати новиот „зет“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------