Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како изгледа кога Лепа Брена е бесна?! Таа го „зашамара“ водителот среде...

Како изгледа кога Лепа Брена е бесна?! Таа го „зашамара“ водителот среде емисија (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Во медиумите во Србија а и на балканов се појави интересно видео кое што голем дел од јавноста го немала видено а е поврзано со најава за емисија со Лепа Брена.

Имено во 2017 година Брена гостувала во една емисија која што се емитувала на нејзината тлеевизија „Гранд“, па за да биде најавата по интересна таа и продуцентите смислиле да изведат ситуација каде што таа му удира шлаканица на водителот кога тој ќе ја праша за приватниот живот.

Дека сето тоа изгледа навистина реално погледнете од најавата на таа емисија и погледнете како изгледа кога Брена е бесна…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------