Home INFO Како изгледа зад сцената и во соблекувалната кога Северина прави концерт погледнете...

Како изгледа зад сцената и во соблекувалната кога Северина прави концерт погледнете го документарецот од пејачката (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Додека сите очекуваат што ќе изјави Северина по ситуацијата пред нејзината зграда со нејзиниот сеуште сопруг Игор Коиќ кого не го пуштила во својот дом, таа си објави документарец.

На нејзиниот Јутјуб канал, Севе објави документарец кој трае околу 30-тина минути а во него може да се видат сите подготовки зад и пред сцената од нејзиниот концерт во Белград во 2009 година.

Како изгледа од другата страна на сцената додека Северина се подготвува и одржува концерт видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------