Home INFO Како ли ќе заврши ова: Кулминираше нетрпението меѓу Кание Вест и новото...

Како ли ќе заврши ова: Кулминираше нетрпението меѓу Кание Вест и новото момче на Ким Кардашијан

реклама:G Natural

По разделбата со Ким, раперот Канје вест не пропушташе прилика да се обиде да ја вратии својата сакана.

Неговите испади се зголемија откако Ким Кардашијан ја обелодени врската ао актерот Пит Дејвидсон.
Канје јавно го прозиваше и навредуваше актерот, а тој конечно одговори на нападите на контроверзниот Вест.

Користејки го налогот на комичарот Дејв Сајрус, Пит му испратил порака на Канје преку која побара од него да ја води својата јавна битка со екс сопруга на друго место и да се сретне со него „лице в лице“, наместо постојано да го навредува на социјалните мрежи.

Пит ја почнал размената на пораките коментирајќи го својот погрден, омаловажувачки прекар „Скит“ кој му додели Канје.

„Еј, тука е Скит, престани да малтретираш. Нема да дозволам да се однесуваш вака со нас. Ким е феноменална мајка и треба да бидеш среќна што ти родила деца. Порасни“, напишал Дејвидсон.

Канје потоа го прашал каде се наоѓа во моментот, а тој одговорил – „Во кревет со твојата жена“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------