Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како луда тинејџерка, вака Дара Бубамара му го честиташе роденденот на малиот...

Како луда тинејџерка, вака Дара Бубамара му го честиташе роденденот на малиот дечко (фото)

реклама:G Natural

Иако е 21 година помлад од неа сепак се чини дека тоа воопшто не и претставува проблем на фолк пејачката Дара Бубамара да остане и понатаму во среќна врска со Тони.

Пејачката точно на полноќ како лудо заљубена тинејџерка прва му го честиташе роденденот со фотка и срца на својот Инстаграм.

Каде ли Дара ќе го однесе да слави нејзиното момче роденден со оглед на тоа дека изминативе месеци го рашшета на разни егзотични дестинации од Малдиви до Дубаи, сеуште не е познато…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------