Home INFO Како на филм: Мајсторско бегство од полициска станица (видео)

Како на филм: Мајсторско бегство од полициска станица (видео)

реклама:G Natural

На социјалните мреѓи се појави видео од маж кој скокнува од прозорот на полисициска станица и бега.

Настанот се случил во Москва, а деталите сеуште не се познати.

Видеото стана вирално поради една интересна ситуација, човекот кој скока од прозорот во рацете имал радијаторот за кој очигледно бил врзан со лисици.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------