Home INFO Додека сеуште тресе секс скандалот Јелена Карлеуша ќе ги корегира градите

Додека сеуште тресе секс скандалот Јелена Карлеуша ќе ги корегира градите

реклама:G Natural

Иако сеуште не стивнуваат информациите за секс скандалот на Јелена Карлеуша таа решила овој период повторно да се изолира и да замине од Белград.

Како што вели извор за еден од српските портали, пејачката решила да замине за Истанбул и да направи нова естетска операција.

Интервенцијата која што таа ќе ја прави е еден вид липосукција т.е ја вади маста од деловите на телото каде што е вишок и ја додава во градите со што дополнително ги зголемува и тие изгледаат по природни и нема опасност од компликации кои што се можни со импланти.

Карлеуша сево ова ќе го прави кај најдобриот доктор Б, кој што ја има најпознатата клиника за пластична и реконструктивна хирургија во Истанбул.

Уште еден нервен напад добила денеска Јелена Карлеуша, хистерична ја напуштила пробата

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------